Usługi - Tehtree

kilka słów o

Zakres usług

01.​

Pielęgnacja & sadzenie krzewów​

Sadzenie oraz zabiegi pielęgnacyjne wokół krzewów to jedna z oferowanych przez nas usług ogrodniczych. Stosujemy sadzenie krzewów z trzech rodzajów materiału sadzeniowego: z korzeniem, z bryłą korzeniową oraz w pojemnikach. Podczas pielęgnacji monitorujemy wzrost rośliny a także jej kondycję. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić krzewowi optymalne warunki do rozwoju. Badamy oraz wpieramy proces wzrastania krzewów mając na uwadze zarówno specyfikę poszczególnych gatunków i ich odmian, jak i charakter otaczającego je środowiska.

02.​

Ścinanie & regulacja gałęzi drzew

Ścinaniem oraz regulacją gałęzi drzew zajmują się nasi wykwalifikowani w tym kierunku specjaliści – treeworkerzy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt wysokiej klasy gwarantujący najwyższą jakość usług ogrodniczych. Wykonujemy następujące zabiegi: wycinka technikami linowymi, wycinka z podnośnika, wycinka technikami tradycyjnymi, zakładanie wiązań, przycinka, cięcie tamujące, cięcie żywopłotów. Podczas wykonywania prac w najdrobniejszym szczególe zadbamy o bezpieczeństwo otoczenia.

03.​

Opieka nad ogrodem​

Ogród to przestrzeń stworzona do relaksu. To także wizytówka jego właścicieli. Doskonale wiemy, jak ważnym jest dla Państwa, by miejsce to posiadało swój niepowtarzalny urok oraz emanowało harmonią. Oferujemy całoroczne usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie obejmujące szeroki zakres prac. Swoje prace wykonujemy szybko i skutecznie. Stworzymy dla Was ogród o niepowtarzalnym stylu, który spełni Wasze oczekiwania i pozwoli w pełni cieszyć się wolnymi chwilami na świeżym powietrzu.

Masz pytanie? Zadzwoń!

519 574 472

Proszę dzwonić w godzinach 8:00 – 17:00

Scroll to Top